Kiedy warto zlecić projekt kuchni firmie?

  1. Główna » 
  2. Okiem eksperta » 
  3. Kiedy warto zlecić projekt kuchni firmie?

Urządzając nową kuchnię, masz przed sobą kilka możliwości. Możesz oczywiście zaaranżować ją samodzielnie – samemu wybrać elementy wykończenia i umeblowanie oraz zdecydować, jak rozmieszczone będzie to ostatnie. Choć niewątpliwie jest to tańsza metoda, jej uskutecznienie z pewnością zajmie ci dużo czasu, a efekty mogą nie być w pełni zadowalające. Sprawdź, dlaczego skorzystanie z oferty kuchni na wymiar to świetny pomysł.

Chcesz, by twoja kuchnia była idealna? Zamów meble na wymiar

Kuchnia zaprojektowana przez firmę z doświadczeniem w projektowaniu i produkcji mebli kuchennych będzie z oczywistych względów lepiej dopasowana zarówno do warunków panujących w pomieszczeniu, jak i do Twoich własnych potrzeb. Zamiast nabyć gotowe meble i próbować dopasować je do wielkości i kształtu pokoju, przedstawiciele firmy po prostu zmierzą Twoją kuchnię i zaprojektują jej wyposażenie tak, by idealnie się w niej zmieściło.

Co więcej, projektant zadba o to, by rozmieszczenie poszczególnych elementów było ergonomiczne i  komfortowe, a ponadto zdejmie z ciebie obowiązek dobrania właściwych urządzeń AGD – na twoje życzenie do zabudowy włączone zostaną sprzęty takich marek jak np. Miele, Novy, Liebherr, AEG czy Electrolux. Korzystając z oferty projektu kuchni na wymiar w studiu autoryzowanym przez danego producenta sprzętów AGD masz możliwość skorzystania z nieodpłatnego wydłużenia gwarancji, nawet łącznie do 5-ciu lat!

Lubisz konkretną estetykę i marzy ci się kuchnia w wyjątkowym stylu? Zlecenie projektu firmie pozwoli Ci osiągnąć ten cel. Kuchnia na wymiar oznacza meble w dowolnym stylu – również takim wykorzystującym nowoczesne technologie i nietypowy design. W grę wchodzi także i wykorzystanie niekonwencjonalnych materiałów. Projektant weźmie pod uwagę twoje oczekiwania i dostosuje je tak, by twoja wymarzona zabudowa była funkcjonalna i wytrzymała.

Oprócz doboru koloru i materiału frontów meblowych, blatów czy wykończenia estetycznego będziesz mieć też realny wpływ na charakter mebli. To od Ciebie będzie zależeć, w której szafce znajdą się półki, a która będzie w całości dostosowana do przechowywania wielkowymiarowych obiektów. To ty zdecydujesz, jak daleko blat kuchenny będzie znajdował się od kuchenki, a kuchenka od lodówki. Jednocześnie wydelegowani przez firmę specjaliści pomogą Ci w podjęciu optymalnej decyzji w sytuacji, w której twój wybór mógłby obniżyć komfort użytkowania kuchni.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.