Salon meblowy w Częstochowie

Jeżeli chcesz skonsultować lub stworzyć projekt swojej wymarzonej kuchni lub innego pomieszczenia w Twoim domu – zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu meblowego w Częstochowie. Prezentujemy w nim meble wyposażone w sprzęt AGD, co pozwoli Ci zobaczyć jak będzie się on komponował z wystrojem, który wybrałeś. Nasi projektanci pomogą Ci wybrać odpowiednie materiały i wykończenia, uwzględniając Twoje preferencje. Specjalnie dla Ciebie zaprojektujemy kuchnię, łazienkę lub jakiś konkretny mebel. Na miejscu możesz zapoznać się z dostępnymi opcjami i rozwiać swoje wątpliwości co do najlepszych rozwiązań i funkcjonalności wybranych przez Ciebie szafek czy sprzętów.

  1. Główna » 
  2. Kontakt » 
  3. Salon meblowy w Częstochowie
ul. Drogowców 21, 42-202 Częstochowa
  • inspiracje_kuchenne_czestochowa_1x1.jpg
  • kuchnie_czestochowa_1x1.jpg
  • meble_kuchenne_na_wymiar_w_czestochowie_1x1.jpg
  • salon_mebli_kuchennych_czestochowa_1x1.jpg
  • studio_mebli_kuchennych_czestochowa_1x1.jpg
  • zielona_scianka_w_kuchni_1x1.jpg

Galeria mebli

Na miejscu pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania dla konkretnych pomieszczeń i mebli w Twoim domu. Wykonamy dla Ciebie projekty i wizualizacje kuchni, łazienek lub konkretnych mebli na wymiar. Produkujemy garderoby, biurka i szafy. Wykorzystujemy przy tym różne ciekawe rozwiązania i materiały, na pewno wspólnie znajdziemy coś odpowiedniego dla Ciebie.

W naszej galerii mebli nie ma konieczności umawiania się na wizytę, natomiast umówienie spotkania na konkretną godzinę pozwala nam zapewnić naszą dyspozycyjność i poświęcić Ci całą uwagę.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku (w godz. 10:00-18:00) oraz w soboty (w godz. 10:00-18:00).

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Częstochowie i zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.