Wycena

Zapraszamy do wysłania niezobowiązujęgo zapytania ofertowego oraz do zapoznania się z informacjami jak przebiegają poszczególne etapy współpracy z nami

  1. Główna » 
  2. Wycena

Jak działa firma JM Mebel System - Infografika

1. Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób (osobiście, telefonicznie lub drogą mailową), wstępnie opisz co Cię interesuje i jakie są Twoje oczekiwania.

2. Po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami i przygotowaniu się do interesujących Cię zagadnień, zadzwonimy i ustalimy termin spotkania na którym omówimy już szczegółowo Twoje oczekiwania. Mile widziane przy pierwszym kontakcie są wstępne wymiary (projekt, rzut) oraz zdjęcia pomieszczenia jeśli oczywiście jest to możliwe.

3. Pomiar pomieszczenia przez Naszego pracownika może odbyć się w dwóch momentach, przed spotkaniem w studiu (jeśli nie dysponujesz potrzebnymi wymiarami – opcja płatna – zwrotna po złożeniu zamówienia) lub po podpisaniu umowy (pomiar kontrolny – przedprodukcyjny – bezpłatny)

4. Ustalenie wszystkich warunków, specyfikacji materiałów, zakresu prac i przygotowaniem wyceny. Po określeniu budżetu jakim dysponujesz istnieje możliwość “dopasowania” wyceny do zakładanego budżetu poprzez zamianę niektórych materiałów na odpowiednie jakościowo i cenowo. Podpisanie umowy.

5. Ustalenie szczegółów, doradztwo i dobór kolorystyki.

6. Produkcja

7. Transport i montaż

8. Odbiór wykonanych prac

Załącz plik
 

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.