Salon Meblowy Kraków

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu, gdzie prezentujemy m.in. wyjątkową i jedyną w Krakowie wyspę ze spieku kwarcowego.
Ekspozycja łącząca styl klasyczny z nowoczesnym wzornictwem jest świetnym punktem wyjścia do stworzenia własnych i niepowtarzalnych mebli do każdej strefy Twojego domu.

Naszym klientom proponujemy kompleksowe rozwiązania, które obejmują meble, AGD, oświetlenie, kolorystykę, materiały wykończeniowe oraz inne elementy tworzące perfekcyjne i spójne wnętrze. Zaprojektujemy nie tylko kuchnię czy łazienkę, ale również pomożemy Ci ją stworzyć.

Dla Twojej wygody w każdym naszym salonie możesz wypożyczyć próbki materiałów i kolorów, uzyskasz pomoc i cenne wskazówki.

Twórcza atmosfera, fachowe porady, a przede wszystkim: piękne kuchnie! To wszystko czeka na Was w naszym salonie przy ul. Masarskiej 8 w Krakowie. 

 

W naszym salonie nie ma konieczności umawiania się na wizytę, natomiast umówienie spotkania na konkretną godzinę pozwala nam zapewnić naszą dyspozycyjność.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku (w godz. 10:00-18:00) oraz w soboty salon czynny zgodnie z terminarzem spotkań indywidualnych (w razie chęci spotkania w sobotę, uprzejmie prosimy o wcześniejsze potwierdzenie spotkania).


W celu umówienia się w innych godzinach, proszę o kontakt indywidualny pod numerem +48 503 621 395 . 

  1. Główna » 
  2. Kontakt » 
  3. Salon Meblowy Kraków
ul. Masarska 8, 31- 534 Kraków
  • Salon Meblowy JM Mebel System Kraków - Z zewnątrz
  • Meble na Wymiar JM Mebel System Kraków
  • Kuchnie na Wymiar - Salon Kraków
  • Meble Kuchenne na Wymiar - Salon Kraków
  • Meble na Wymiar - Salon JM Mebel System Kraków
  • Kuchnie - JM Mebel System Kraków

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.