Projekty Wnętrz

Wykonujemy projekty wnętrz pojedynczych pomieszczeń, całych domów i mieszkań, biur oraz powierzchni komercyjnych. Tworzymy aranżacje w różnych stylach. Każdy projekt dopasowujemy do potrzeb, oczekiwań i gustu klienta. Zapewniamy także doradztwo i dzielimy się inspiracjami, jakie poznajemy na wydarzeniach branżowych. Zawsze dostosowujemy projekty do budżetu inwestora, dbając przy tym o jakość dobranych materiałów i wyposażenia. Razem z nami stworzysz nietuzinkowy i ponadczasowy wystrój, który będzie prezentował się nienagannie przez wiele lat.

  1. Główna » 
  2. Projekty Wnętrz

Jako jeden z nielicznych producentów mebli w Polsce, oprócz prowadzenia własnej linii produkcyjnej mebli różnego rodzaju, wykonujemy kompleksowe i częściowe projekty wnętrz (np. zmiany lokatorskie, układy funkcjonalne, projekty mebli). Zapewniamy również fachowy montaż mebli i sprzętów AGD. Współpraca z jedną firmą przez cały okres remontu pozwoli Państwu zaoszczędzić czas. Nasi projektanci, architekci wnętrz, pracownicy produkcji oraz montażyści to specjaliści w swojej dziedzinie. Dlatego też dajemy gwarancję, że cały proces, począwszy od projektu wnętrza, aż po sam montaż, odbywa się na najwyższym poziomie i zgodnie z obowiązującymi trendami wzorniczymi oraz nowościami technicznymi.

Co zawiera projekt wnętrz?

Każdy projekt wnętrz uwzględnia wykonanie realistycznych wizualizacji, które ułatwiają wykonawcy przeprowadzenie prac remontowych. Ponadto obrazy 3D dają klientom pewność, że chcą zaakceptować nasze koncepcje. Przy użyciu zaawansowanego oprogramowania tworzymy wysokiej jakości wizualizacje, które przedstawiają wszelkie detale aranżacji: kolory, faktury, typ oświetlenia, kształty i struktury proponowanych materiałów. Dzięki temu można poznać efekt końcowy jeszcze przed realizacją projektu kuchni, łazienki, salonu czy biura. To skuteczny sposób na zweryfikowanie tego, czy propozycja przygotowana przez architektów spełnia wstępne założenia i w pełni odpowiada wymaganiom stawianym przez inwestora.

Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę ekipie wykonawczej, skrupulatnie kompletujemy dokumentację techniczną. W jej skład wchodzą:

  • projekt wykonawczy;
  • rysunki instalacji sanitarnych i elektrycznych;
  • rzuty posadzek i sufitów;
  • rozmieszczenie i zwymiarowanie ścian;
  • zwymiarowanie mebli oraz zabudowy wnękowej;
  • szczegółowe rysunki łazienek;
  • zestawienie materiałów (drzwi wewnętrzne, płytki, podłogi, ceramika, baterie, farby, tapety i inne);
  • kosztorys.

Wszystkie elementy projektu są wyszczególnione w zawieranej z nami umowie.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.