Jak zaprojektować garderobę w nowoczesnym stylu?

  1. Główna » 
  2. Okiem eksperta » 
  3. Jak zaprojektować garderobę w nowoczesnym stylu?

W czasach, gdy karierę można zrobić przede wszystkim w wielkich miastach, coraz więcej osób chcących rozwijać się zawodowo wybiera życie w niewielkich mieszkaniach. To z kolei ciągnie za sobą konieczność urządzenia poszczególnych wnętrz tak, by mimo małego metrażu były one atrakcyjne i zarazem komfortowe w użytkowaniu. Dotyczy to również garderoby, która powinna być obszerna i jednocześnie dostosowana do panujących w mieszkaniu warunków.

Nowoczesna garderoba – komfortowa i ergonomiczna

Żyjąc w biegu i nierzadko planując swoje aktywności z dnia na dzień, jesteś zmuszony ograniczyć wybrane działania w ciągu dnia na rzecz tych najważniejszych. Takie czynności jak wybór zestawu ubrań i dodatków na konferencję czy spotkanie biznesowe mogą zostać zredukowane do minimum – dzięki garderobie, w której przechowasz wszystko w idealnym porządku i która da ci szybki i łatwy dostęp do poszczególnych elementów odzieży. Spersonalizowane szafki i szuflady, zastosowanie dodatkowych systemów w postaci specjalnych miękkich szuflad do przechowywania biżuterii czy wysuwanych półek na obuwie, a przede wszystkim wygodne przeszklenia, przez które bez trudu zobaczysz całą zawartość garderoby – wszystko to pozwoli ci błyskawicznie zaplanować strój na dany dzień i równie szybko odnaleźć jego poszczególne elementy.

Idealna garderoba na wymiar to zatem taka, która spełnia wszystkie twoje potrzeby i jednocześnie w pełni wykorzystuje przeznaczoną sobie przestrzeń. Nowoczesność to połączenie funkcjonalności i estetyki. Oszklona garderoba może zostać wzbogacona o szereg ulepszeń, które uczynią ją jeszcze atrakcyjniejszą – takich jak oświetlenie sensoryczne, które aktywuje się za każdym razem, gdy zbliżysz się, by zajrzeć do garderoby.

Chcesz, by stanowiła ona dodatkową ozdobę pomieszczenia? Rozplanuj światła w taki sposób, by efektownie oświetlały najciekawsze przedmioty w jej obrębie. Stojak z twoim ulubionym naszyjnikiem, torebka od znanego projektanta czy stylowe buty staną się dodatkową dekoracją, a całość sprawi, że twoja sypialnia zacznie wyglądać jak wnętrze luksusowego domu mody.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.