Projektowanie Mebli Kuchennych Częstochowa

Projektowanie mebli kuchennych to oferta dla klientów, którzy chcą w swoim domu stworzyć funkcjonalną, wygodną i nietypową przestrzeń do gotowania oraz wspólnego spędzania czasu z bliskimi. Od wielu lat tworzymy tradycyjne i nowoczesne wyposażenie do mieszkań i budynków jednorodzinnych. Specjalnie dla Ciebie stworzymy niebanalny projekt kuchni, uwzględniając przy tym Twoje upodobania i preferencje. Każdy z nas potrzebuje czegoś innego, a my postaramy się sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom. Stworzymy dla Ciebie projekt 3D, który pozwoli Ci zobaczyć Twoją przyszłą kuchnię już nie tylko oczami wyobraźni! W swojej ofercie mamy także sprzęt AGD renomowanych marek, takich jak: Miele, Novy, Liebherr, AEG, Smeg, Hitachi, Electrolux. Dzięki temu możemy stworzyć projekt mebli kuchennych od A do Z – włącznie z projektem zabudowy i sprzętem, którego będziesz potrzebował.

  1. Główna » 
  2. Projekty Wnętrz » 
  3. Projektowanie Mebli Kuchennych Częstochowa

Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu mebli kuchennych?

Projektowanie mebli kuchennych przez naszych specjalistów przebiega w stałym kontakcie z inwestorem. Dzięki temu nasi klienci są na bieżąco z postępami w pracy, a także mogą dzielić się swoimi sugestiami i pomysłami. Zanim zaakceptujesz wykonany przez nas projekt kuchni, musisz zwrócić uwagę na kilka elementów. Omawiając wizualizację z architektem, upewnij się że:

  • zabudowa będzie spełniać potrzeby wszystkich domowników (np. jest dostosowana do potrzeb osoby z niepełnosprawnością);
  • tworzywo, z którego powstaną meble, jest nie tylko ładne, lecz także nie sprawi Ci problemu w utrzymaniu;
  • rozplanowane strefy kuchni zapewnią Ci ergonomię pracy.

Nasi specjaliści czuwają nad całym procesem, co pozwala osiągnąć zgodność między oczekiwaniami inwestorów a zasadami projektowania kuchennych wnętrz.

Ile kosztuje projekt kuchni?

Każdy projekt kuchni wyceniamy indywidualnie i podajemy kwotę w metrach kwadratowych lub bieżących. Na wysokość ostatecznych kosztów wpływa metraż i kształt pomieszczenia oraz ceny rynkowe urządzeń AGD i materiałów, które zostaną wykorzystane do produkcji mebli. W czasie wstępnych konsultacji z klientem rozmawiamy o jego możliwościach finansowych i dostosowujemy nasze propozycje do ustalonego budżetu. W ramach wyznaczonej kwoty dobieramy tworzywa i sprzęty najwyższej jakości, które posłużą użytkownikom przez długi czas.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.