Realizacje - garderoby

Garderoba - praktycznie, trwale i estetycznie

Są w domach pomieszczenia, które wymagają nadania im szczególnej funkcjonalności. To garderoby. Tworzymy garderoby idealnie dopasowane do danej przestrzeni, efektywnie wykorzystując każdy centymetr, by móc w pełni wykorzystać potencjał danego pomieszczenia.

 

Stawiamy na funkcjonalność, by garderoba nie była tylko nudnym pomieszczeniem z półkami na odzież lub buty. Dokładamy wszelkich starań, by wykonywane przez nas garderoby zawierały najważniejsze elementy.

 

Mowa tu chociażby o półkach na obuwie, które łatwo można utrzymać w czystości, specjalne przegródki na torebki, miejsce do zawieszenia krawatów czy też pasków, kontenery na bieliznę, jak również składane deski do prasowania, nie zapominając przy tym o zapewnieniu odpowiedniego, wydajnego oświetlenia, pozwalającego znaleźć poszukiwaną rzecz nawet w najdalszych zakamarkach garderoby.

  1. Główna » 
  2. Realizacje » 
  3. Realizacje - garderoby

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.