O nas

Już od dwóch dekad projektujemy i produkujemy meble dla naszych klientów.
Jesteśmy firmą rodzinną, z tradycją oraz własną wiedzą na temat produkcji ponadczasowych mebli. Specjalizujemy się przede wszystkim w projektowaniu i aranżacji przestrzeni kuchennych. Meble kuchenne na wymiar w Twojej kuchni. Zapewniamy jednak również kompleksowe wyposażenie pozostałej powierzchni mieszkalnej. Zarówno meble do Twojego domu, hotelu lub restauracji nie stanowią dla nas żadnej tajemnicy.

Tworzymy meble na indywidualne zamówienie,

dopasowane do Twoich wnętrz i możliwości.

Z dbałością o każdy detal już od etapu projektowania!

 

 

Produkowane przez nas meble spełniają najwyższe standardy jakości. Wykonujemy je ze sprawdzonych komponentów renomowanych marek. Nie uznajemy żadnych kompromisów. Za cel stawiamy sobie tworzenie mebli użytecznych i idealnie dopasowanych do wnętrz i potrzeb. Wszystko po to, by służyły przez lata.

 

Ciągle doskonalimy nasze umiejętności. Nasi projektanci, pracownicy produkcji oraz montażyści to specjaliści w swojej dziedzinie. Dlatego też dajemy gwarancję, że cały proces od projektu, aż po sam montaż odbywa się na najwyższym poziomie i w zgodzie z obowiązującymi trendami wzorniczymi oraz nowościami technicznymi.

 

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów.